26
جولای

دریچه های کولر با طرح مدرن و کلاسیک

دریچه های کولر در هر ساختمان به عنوان یک عضو در معرض دید مستقیم ساکنین به شمار می روند. این دریچه ها عمدتاً بر روی دیوار و در نزدیکی سقف در محل خروجی کانال کولر نصب می شوند. نوع دیگری از دریچه ها نیز وجود دارند که از آنها برای تبادل هوا بین محیط داخل و بیرون ساختمان استفاده می شود. فرقی نمی کند منظور کدام نوع دریچه است. در هرصورت این دریچه ها به طور مستقیم در زیبایی داخلی منزل یا محل کار شما تأثیر گذار می باشند. پس بهتر است در حین بازسازی منزل دریچه های کولر قدیمی را نیز با مدل های به روز تعویض نمایید.

آیا تا به حال فکر کرده اید که چرا تمامی دریچه های کولر که در ساختمان های مختلف نصب می شوند، شبیه به هم می باشند؟

توجه شما را به طرح های زیر برای دریچه کولر و تبادل هوا جلب می نماییم.

طرح مدرن و کلاسیک دریچه کولر

توجه به طرح و شکل دریچه های کولر و تبادل هوا می تواند زیبایی خانه یا دفتر کار شما را دو چندان کند. اگر قصد بازسازی منزل یا محل کار خود را دارید، ما به شما پیشنهاد می کنیم به جای نصب دریچه های کولر با طرح های قدیمی و تکراری، از طرح های مدرن و کلاسیک استفاده نمایید. ساخت و نصب انواع دریچه با هر ابعاد و اندازه در طرح های مدرن و کلاسیک تماماً توسط گروه مهندسی فاربه انجام می گیرد.

دریچه کولر کلاسیک

جنس این دریچه ها از آهن به ضخامت یک میلیمتر بوده که مقاومت بالایی در برابر ضربه و رطوبت دارا می باشند. همچنین تفاوت قیمت این دریچه ها با دریچه های معمولی با توجه به زیبایی کار قابل قبول می باشد که با توجه به مقاومت بالاتر این دریچه های نسبت به دریچه های قدیمی، استفاده از این دریچه های مدرن ضمن زیبایی بیشتر، به صرفه تر نیز می باشد.

طرح های مدرن و کلاسیک دریچه کولر

درصورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر و سفارش دریچه کولر برای پروژه های ساختمانی روی این لینک کلیک نمایید.

حداقل تعداد سفارش دریچه کولر ۱۰ عدد می باشد.

کارشناسان گروه مهندسی فاربه آماده ارائه خدمات بازسازی و ساخت ساختمان، معماری و تغییر دکوراسیون  براساس جدید ترین و زیباترین طرح های روز دنیا به شما می باشند.