بازسازی داخلی منزل قدیمی
بازسازی داخلی منزل قدیمی دیوار چینی
بازسازی داخلی منزل قدیمی تعویض لوله کشی
بازسازی داخلی منزل قدیمی
کاشی حمام
کاشی سرویس بهداشتی
سرامیک کف
سرامیک کف 2

مشهد

سال ۱۳۹۸

پروژه خیابان احمد آباد

در این پروژه، یک واحد آپارتمان مسکونی به مساحت زیربنای ۱۵۰ متر مربع در طبقه دوم یک ساختمان قدیمی ۳ طبقه به طور کامل توسط گروه مهندسی فاربه بازسازی داخلی گردید. ساختمان مذکور فاقد آسانسور بوده و با توجه به سکونت مالکین سایر طبقات در ساختمان و به جهت عدم ایجاد مزاحمت برای ایشان، پروژه در کوتاهترین زمان ممکن و باکیفیت بالا تکمیل و تحویل گردید.

با توجه به سن بالای بنا، در ابتدا کلیه تاسیسات زیربنایی از قبیل برق و آب و فاضلاب توسط متخصصین مربوطه تست شده و مشخص شد که همه این تاسیسات دچار فرسودگی شدید بوده و میبایست تعویض گردند. همچنین از سایر فعالیت های انجام شده در این پروژه می توان به تعویض پوشش کف و دیواره ها، تغییرات عمده در پلان معماری و دیوارکشی های جدید، تعویض سیستم کابینت آشپزخانه، تعویض درب ها و پنجره ها، ساخت سرویس حمام مستر در اتاق خواب و درنهایت بازطراحی و تغییرات اساسی در معماری داخلی و دکوراسیون منزل به منظور استفاده بهینه از فضاهای غیرمفید (در اصطلاح پرت) اشاره کرد.

در این پروژه بنا به درخواست مالک تلاش شد تا حداکثر صرفه جویی در هزینه ها لحاظ شود. در این خصوص کارشناسان گروه مهندسی فاربه ضمن همراهی کامل با کارفرما در انتخاب مصالح و متریال های با کیفیت مرغوب و با قیمت مناسب، مشاوره های لازم در راستای کاهش هزینه ها را در کلیه مراحل کار ارائه نمودند.


مشخصات پروژه

مساحت زیربنا: ۱۵۰ متر مربع

مدت زمان اجرای پروژه: ۳ ماه


برای دریافت مشاوره درخصوص انجام بازسازی داخلی در منزل یا محل کار خود با کارشناسان گروه مهندسی فاربه تماس حاصل فرمایید.


تماشا کنید: فیلم های کوتاه از پروژه های بازسازی داخلی